Smart Venture
DORADCA TRANSAKCYJNY & KONSULTANCI

Smart Venture S.A. fundusz kapitałowy & konsultanci – wiodący podmiot grupy SMART. Idealne połączenie najwyższych kompetencji w obszarze rynku kapitałowego, zarządzania aktywami, finansowania i optymalizacji kapitału obrotowego oraz inwestycji z gruntowną wiedzą i doświadczeniem w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem, zarządzania projektami oraz tworzenia i wdrażania planów doskonałości operacyjnej. Kadra zarządzająca Smart Venture S.A. zrealizowała w ostatnich latach kilkaset transakcji finansowania przedsiębiorstw opiewających łącznie na kwotę ponad 2 mld złotych.

 

DORADCA TRANSAKCYJNY

Zawsze, kiedy zaczynasz współpracę z grupą SMART bądź pewien, że masz do dyspozycji doświadczonych specjalistów, dopasowane narzędzia oraz dostęp do rynku poprzez starannie wyselekcjonowanych partnerów.

SMART CASH

Finansowanie kapitału obrotowego małych i średnich przedsiębiorstw na kwotę od 100 tys. do 1 mln. złotych na okres od 3 do 12 miesięcy zabezpieczone cesją z obecnych i przyszłych kontraktów.

SMART BONDS

Finansowanie kapitału obrotowego małych i średnich przedsiębiorstw, o obrotach powyżej 5 mln złotych, na kwotę od 1 mln. do 10 mln. złotych na okres od 12 do 36 miesięcy zabezpieczone cesją z obecnych i przyszłych kontraktów.

LIMIT FAKTORINGOWY

Nie zaciągaj nowego kredytu. Wykorzystaj elastyczną strukturę opartą na faktoringu i popraw swoją pozycję gotówkową już dziś. To jedyna rzecz, której nie może zabraknąć w Twoim biznesie.

PROGRAM FINANSOWANIA DOSTAWCÓW

Oferuje Tobie i Twojej firmie możliwość zwiększenia przewagi konkurencyjnej poprzez lepsze zarządzanie łańcuchem dostaw. W wariancie rozszerzonym APFD osiągasz realne dochody kapitałowe. To program, który łączy interesy.

DOTACJE UNIJNE

Dotacje dla firm na prowadzenie badań nad nowymi produktami lub usługami, zakup maszyn i urządzeń, wprowadzenie na rynek nowych produktów, ekspansję zagraniczną.

Łączymy biznes
WE WSPÓLNYM CELU

SIŁA W ZESPOLE - Zawsze, kiedy zaczynasz współpracę z grupą SMART bądź pewien, że masz do dyspozycji doświadczonych specjalistów, dopasowane narzędzia oraz dostęp do rynku poprzez starannie wyselekcjonowanych partnerów takich jak: banki komercyjne, banki inwestycyjne, domy maklerskie, fundusze typu venture, fundusze typu private equity, fundusze typu seed capital, towarzystwa ubezpieczeniowe, brokerów rynku kapitałowego, sieć aniołów biznesu SAB SCI.

GRUPA SMART dysponuje świetnie wyszkoloną, doświadczoną kadrą specjalistów w zakresie zarządzania programami i projektami. W naszym zespole Interim Managerów znajdziesz certyfikowanych profesjonalistów z uprawnieniami w zakresie Agile PM, PRINCE2. Oszczędzaj czas i pieniądze z nami. Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia w zakresie realizacji projektów. W ramach oferty zapewniamy i odpowiadamy za metodykę, zespół projektowy, studium wykonalności, modelowanie, harmonogram wdrożenia, plan dostarczania, testowanie oraz kontrolę budżetu.

Chcesz porozmawiać teraz? Zadzwoń!

Twoje pytania, sugestie, opinie są dla nas ważne

Kontakt do nas

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

+48 607 987 182